Yükleniyor...

Teknoloji desteği sağlayalım

Ürün ve yazılım geliştirme takımı

Yeni ürünler geliştirmeye veya tümüyle sizin yazılım departmanınız gibi çalışmaya hazırız. Doğru takım ile ürününüzü birkaç haftada bir sonraki seviyeye taşıyın. Bu bir Kazan-Kazan çalışma şeklidir.

Deneyimli ve dinamik ekibimiz ile tüm projelerinizde yanınızdayız.

Ürün ve Yazılım Geliştirme Takımı

Bireysel kaynak

Takımınızı büyütmek mi istiyorsunuz? Sahip olduğumuz yetenekli yazılım geliştiricilerimiz takımınıza katılmaya ve işinizi güçlendirmeye hazırdır. Projenizi daha etkili bir şekilde sürdürebilmeniz için, ihtiyaçlarınıza uygun olarak sizi destekleyecek uzman arkadaşlar sağlayabiliriz.

Kime ihtiyacınız olduğunu bize söyleyin, ekibinize uygun arkadaşları sağlayalım.

Bireysel Kaynak

Firmalara isteğe bağlı yazılım geliştirme

Şirketinizin operasyonlarında yaşadığı problemleri ortadan kaldırmak için yazılım çözümleri üretiyoruz. İşlerinizde inovasyon ve dijitalleşme için yazılım ürünleri tasarlayıp geliştiriyoruz.

Firmalara İsteğe Bağlı Yazılım Geliştirme

Bizden beklentileriniz neler olur?

MVP, sizin işlevsel olmayan ve eksik bir ürün oluşturmanızı engeller. MVP’nizi hazırlama sürecinde aşağıdaki aşamalarda yanınızdayız.

Danışmanlık

Potansiyel müşterilerden erken aşamada geri bildirim almak, tepkilerini ve üründen beklentilerini görmek son derece önemlidir. Fikirlerinizi, müşteri ihtiyaçlarına göre ayrıntılı olarak analiz ediyoruz. Kullanıma hazır prototipi tamamladıktan sonra, istenen etkiye ne ölçüde ulaşabileceğimizi tam olarak belirleriz. Tüm fonksiyonları değerlendirir, maliyetinizi ve potansiyel karlılığınızı hesaplarız. Yatırımcılar için sunum dosyalarınızı da hazırlarız.

UX/UI

Temel sürüm olmasına rağmen, MVP’niz olumlu bir ilk izlenim bırakmalıdır. Bu erken aşamada; çekici tasarım ve kolay kullanıcı arayüzü için derinlemesine çalışıyoruz.

Mobil ve web uygulama

MVP’nizi müşteriler tarafından değerlendirilmeye hazır bir web veya mobil uygulama şeklinde oluşturuyoruz. MVP çalışması, bir fikirden başarılı bir işletmeye giden en kısa yoldur. Pazara hızlı bir şekilde girişi ve dolayısı ile bir projenin gerçek potansiyelini değerlendirme fırsatı veren gerçek kullanıcı deneyimini yakalamamızı sağlar.

Nasıl çalışırız?

Fikirlerinizi dinleriz

Vizyonunuzu anlıyor, fikirlerinizi dinliyor ve sorularımızı soruyoruz.

Fikirlerinizi Dinleriz

Analiz ve planlama

Ne istediğinizi öğrendikten sonra, neye ihtiyacınız olduğunu ve pazardaki beklentilerin neler olduğunu analiz ediyoruz.

Analiz ve Planlama

Sihire başlıyoruz : Wireframe

Ve şimdi aklınızdakileri gücümüz ve yeteneğimiz ile birleştirmenin zamanı geldi. Wireframe çalışması ile mükemmel bir projenin ilk adımlarını atmış olacağız.

Sihire Başlıyoruz : Wireframe

Ürün tasarımı

Sırada Tasarım kısmı var. Ürün tasarımları, wireframeler dikkate alınarak planlanır ve tamamlanır.

Ürün Tasarımı

Süreç planlama ve yazılım geliştirme

Proje esnek bir kapsamda sprintlere ayrılmıştır ve şimdi kodlamaya geçebiliriz. Kapsama ve Wireframelere bağlı olarak ilerliyoruz.

Süreç Planlama ve Yazılım Geliştirme

Pazar doğrulaması

Ve şimdi MVP ile piyasaya çıkarak final testlerimizi yapabiliriz. Geri bildirimleri analiz etmenize yardımcı olacağız.

Pazar Doğrulaması

İleri aşama geliştirmeler ve bakım

MVP’yi tamamladıktan sonra, yeni bir yazılımı geliştirme ve yol haritası oluşturma ve büyümeye devam etme zamanı. Edinilen deneyimlere öncelik verir ve yeni özellikler hakkında beyin fırtınası yaparız. MVP analizini kullanarak bunları optimize ederiz ve platformun 7/24 çalıştığından emin oluruz. Hiçbir hataya olanak vermeden, ürününüzü tam potansiyeline ulaştıracağız.