Yükleniyor...

Neden bizimle çalışmalısınız?

Tasarım odaklı düşünme

Potansiyel projeyi dinlemekle başlar. Elde ettiğimiz bilgilerle çözümler üretiriz. Çözümleri analiz eder ve sizlerle paylaşırız.

Yalın girişim

Basitleştirdiğimiz çözümleri test ediyoruz ve gerekirse tekrar test ediyoruz. Ardından MVP hazırlık aşamasına geçiyoruz.

Hadi beraber yapalım!

Uzun yıllar boyunca tanınmış bir çok startup ve büyük organizasyonlar için çalıştık. Bu nedenle girişimcilerin yol boyunca karşılaştığı sorunları çok iyi biliyoruz. Sizi bilgilendirmek için projeyi şeffaf ve canlı olarak erişiminize açık tutuyoruz. Gelin birlikte vizyonunuzu, pazarda kazan bir ürüne dönüştürelim.

Kapsamlı teknik bilgi

En son yazılım standartlarını, araçlarını, platformlarını ve çerçevelerini kullanma konusunda mükemmel teknik bilgi ve deneyime sahip son derece yetenekli mühendislerimiz var. Müşterilerimizin yeni teknolojinin getirdiği zorluklara ve taleplerine cevap verebilmek için sürekli olarak eğitim ve gelişime yatırım yapıyoruz.

Uzun soluklu ortaklık

Momentup Development Company, yalnızca bir ürün oluşturulurken değil, piyasaya sürüldükten sonra da sizin güvenilir yazılım geliştirme ortağınızdır. İhtiyacınız olan her düzeyde ürün geliştirme ve iyileştirme desteği sunuyoruz. Müşterilerimiz, sürekli ortaklarımız haline geliyor.

Maliyet verimliliği

Ürününüzün piyasaya hızlı çıkışı ile maliyetlerinizi düşük tutarak finansal avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca çok daha az sıklıkta bakım ve destek maliyetleriniz oluşur.

Çevik yazılım geliştirme

Yaptığımız her şey planlanarak ve adapte olarak ilerler. Bu sebeple projeniz daha başlangıç aşamasından itibaren bir “süper proje”dir. Biz yapılacak işi küçük parçalara ayırır ve hızlı ilerleriz. Böylece hem bütçeyi hem de zamanı yüksek kalitede yönetiyoruz.

MVP üretimi yaklaşımı

MVP; hayallerinizi gerçekleştirmek için küçük ama etkili bir başlangıç olacak. Projenizin büyümesi için gerekli fon desteğini sağlayabiliriz veya size yatırım yapmak isteyenlerle tanıştırabiliriz. Hayallerinizin bizim önceliğimizin olduğunu bilmelisiniz.

SWOT analizi

Her projenin güçlü ve zayıf yanları vardır. Ve çoğu zaman fırsat ve tehlikeleri de barındırır. Bu noktada SWOT Analizini kullanarak size rehberlik etmeye çalışacağız.

İş odaklı düşünme

Kendi projelerini de geliştiren bir ekip olarak, Startup süreçlerinin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Bu nedenle tecrübelerimizle ve gelişen son teknoloji ile yanınızdayız.

Etkileşimli Deneyim

Daha önce de deneyimli ve yenilikçi ekibimiz, etkileşimli ve uzun vadeli projelerde fark yaratmıştır. Yeni bir nefes olarak getirdiğimiz interaktif deneyim ile sizin için buradayız.

Bağımsız adanmış takımlar

Projenizde başından sonuna kadar kesintisiz çalışacak takım arkadaşlarımız var. Ürün yöneticilerimiz, stratejistlerimiz, test uzmanlarımız ve tüm geliştirici ekibimizle uçtan uca hazırız.

Güvenilir bir yazılım geliştirme ortağı mı arıyorsunuz?

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin